Teknik Servis Hizmetleri

Bilgisayar teknik servisi hizmetimizde, bilgisayarlarınızda oluşan donanımsal ve/veya yazılımsal sorunların uzman ekibimiz tarafından ofisinizde, evinizde veya Teknik Servis Atölyemizde giderilmesini içerir.


 

Bilgisayar Teknik Servisi

Donanımsal arızalarda, teknik servis atölyemizde kasa içerisindeki (Anakartınız, ekran kartınız, sabit diskiniz, işlemciniz) elemanların teker teker testi yapılarak sorunu tespit edip, en kısa sürede en sağlam çözüm yolunu uyguluyoruz.

Yazılımsal arızalarda, (işletim sisteminin çökmesi, işletim sisteminin kararsız çalışması, virüs bulaşması, genel paket programlarla ilgili sorunlar vb.), teknik servis uzmanımız ofisinizde, evinizde veya Teknik Servis Atölyemizde yazılımlardan doğacak olan sorunlarınıza çözüm üretmektedir.

Bilgisayar Teknik Servisimiz aynı zamanda bilgisayarlarınızın daha hızlı ve güvenilir olmaları için parçalarının yenilenmesi ve daha yeni teknoloji elemanlarla güçlendirmektedir.

Yıllardır kullandığınız bilgisayarınızın kasasının içerisine doluşan tozların 1-2 yıl içerisinde, kasa ekipmanlarının üzerinde bir tabaka yaratacak kadar pislenmesi sonucunda havalandırma sisteminin sağlıklı çalışmamasına ve bir süre sonra kasadan ilginç ve can sıkıcı sesler çıkmasına neden olabilir. Teknik servis uzmanımız ayrıca Teknik Servis Atölyemize gelen her kasanın iç temizliğini de yapmaktadır.